BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Maturzysto!

Boisz się, że nie zapanujesz nad stresem i podczas egzaminu zapomnisz wszystko? Mamy rozwiązanie! Poćwicz pamięć tuż przed maturą.

Kilkudziesięciu maturzystów skorzystało ze szkolenia online, które 5 czerwca poprowadziła Ewa Bensz-Smagała, psycholog, trener technik pamięciowych. Otrzymaliśmy sporo pytań o możliwość zorganizowania dodatkowego szkolenia.


Mamy inne rozwiązanie. Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w treningu proponujemy darmowe materiały do pracy w domu.

Wystarczy się wypełnić formularz zgłoszeniowy, a my na podany adres mailowy wyślemy materiały z ćwiczeniami technik pamięciowych:


  • Rzymski pokój – czyli jak zapamiętać chronologię
  • Magia zastępowania – sposób na zapamiętanie słów w językach obcych
  • Metoda pierwszych liter – szybki sposób na zapamiętanie sekwencji słów
  • Magia powtórek – japońska technologia w szkolnej ławce

Do materiałów dołączymy Poradnik Maturzysty przygotowany przez specjalistów z Biura Karier GWSH

Ewa Bensz-Smagała

Psycholog, wykładowca akademicki, trener. Prowadzi warsztaty oraz kursy technik pamięciowych i szybkiego czytania. Jest trenerem rad pedagogicznych w obszarze neurodydaktyki, mnemotechnik i metodyki nauczania oraz superwizorem placówek edukacyjnych z zakresu kreatywności i metod aktywizujących.


W jej szkoleniach biorą udział zarówno osoby dorosłe jak i dzieci, w formie zajęć indywidualnych i grupowych.

REJESTRACJA UCZESTNICTWA

INFORMACJA
 Administratorem podanych danych będzie Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora.

Masz m.in. prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia oraz zgłoszenia sprzeciwu na marketing produktów i usług Administratora, jak również skorzystać z innych praw opisanych szczegółowo w naszej polityce prywatności.

Odbiorcami Twoich danych czyli podmiotami, którym będziemy mogli przekazać Twoje dane zgodnie z obowiązującym prawem będą podmioty z którymi współpracujemy w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej oraz inne podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.